PROMOCJE

 

ROZWIĄZANIA

Handel


Oferowany przez naszą firmę sprzęt i rozwiązania to owoc długoletniej współpracy z uznanymi producentami urządzeń do automatycznej identyfikacji towarów. Od 1996 roku KONCEPT-L jest dystrybutorem produktów do automatycznej identyfikacji na rynku polskim.

Nasza oferta obejmuje nowoczesne urządzenia wspomagające sprzedaż detaliczną i hurtową, współpracujące z wieloma systemami i programami komputerowymi.

Oferowany sprzęt zapewnia szybką i sprawną obsługę klienta, bezbłędną identyfikację produktów, możliwość łatwego weryfikowania stanów magazynowych, weryfikację cen itp.

Czytniki kodów kreskowych (zwane również skanerami) służą do automatyzacji procesu wprowadzania danych do systemu komputerowego i przy sprzedaży bezpośredniej. W naszej ofercie handlowej posiadamy czytniki 2D działające w oparciu o moduły skanujące typu area imager, czytniki kodów 1D korzystające z technologii linear imager lub czytniki diodowe, diodowe nowej generacji, laserowe jednoliniowe i wieloliniowe.

Bardzo ważnym elementem wyposażenia sklepów, w świetle nowych regulacji prawnych, stały się sprawdzarki cen. Oferowane przez naszą firmę weryfikatory z wbudowanym modułem skanującym 2D, pozwalają na proste i szybkie sprawdzenie ceny i nazwy towaru przez klienta na podstawie kodu kreskowego.

Podstawą wszelkich operacji w sklepie jest oznakowanie wszystkich towarów etykietami. Do drukowania etykiet przeznaczonych do znakowania produktów nie posiadających kodów producenta, służą specjalizowane drukarki etykiet. Drukarki stacjonarne są używane zazwyczaj w magazynie i na zapleczu placówki handlowej. Służą do znakowania większych partii towarów. Drukarki przenośne i biurkowe wykorzystuje się przy etykietowaniu mniejszych partii towaru. Jest to bardzo wygodne przy etykietowaniu produktów bezpośrednio na półkach w sklepie. System znakowania można rozwinąć o zastosowanie etykiet RFID lub tagów RFID w innej formie, co umożliwi precyzyjne wskazanie produktu, nawet z odległości wielu metrów.

Dla celów inwentaryzacji i sprawdzania cen przez personel w sklepie stosuje się kolektory danych z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych.

Z Naszego doświadczenia korzysta wielu lokalnych dealerów, którzy obsługują takie firmy jak:

OBI, Geant, PKN Orlen, Społem Zabrze, Kaufland, Lewiatan Market, Polska Grupa Farmaceutyczna S.A., IKEA, E.LECLERC, TESCO, Społem Tychy, Carrefour, Rabat Pomorze.